sd

Соковижималка Rotel Juice Master

 
Україна, м. Київ
вул. Шутова, 9 оф.124
 
Соковыжымалки
 
 
 
Головна / Контакти Русский / Українська
   
 
Тільки "живий" сік з кращої соковижималки
 
Вижимаємо соки із всіх фруктів, овочів і трав
 
Час безперервної роботи не обмежений
 

Соковижималка Rotel Juice Master

Наша соковижималка унікальна, і це не просто слова. Соковижималка Rotel Juice Master – кращий помічник довго залишатись здоровим і бадьорим в будь-якому віці! Він з легкістю допоможе Вам зробити в домашніх умовах свіжі натуральні соки з різних овочів, фруктів і трав. Соковижималка Rotel Juice Master надасть Вам можливість протягом всього року дотримуватись сокової дієти.

Соковижималка може безперервно працювати необмежено довго!

Двигун соковижималки Rotel не перегрівається, оскільки піддається постійному повітряному охолодженню. Ви можете використовувати Juice Master рівно стільки, скільки Вам необхідно, без перерв і боязні перегріти прилад.

Ви можете робити різні соки, при цьому не миючи соковижималку кожного разу

Інколи ми стикаємось з ситуацією, коли необхідно зробити не один вид соку, а зразу декілька, приміром яблучний, грушевий, апельсиновий. Зупиняти кожного разу соковижималку, потім клопітливо її розбирати, мити, знову збирати, забирає море часу і нервів. Але наша соковижималка позбавляє Вас таких незручностей: для того, щоб отримати чистий сік без непотрібних домішок, Вам зовсім не потрібно кожен раз мити її!

Ви можете робити соки з трав і зелені

Rotel Juice Master зробить те, про що з іншими соковижималками Ви і мріяти не могли: отримати  сік з селери, шпинату, кропу, спаржі!

Ніякого «металевого» присмаку!

Всі компоненти соковижималки Rotel Juice Master виконані з нержавіючої сталі, тому зроблені з її допомогою соки не піддаються окисленню. В соках залишаються їх важливі корисні елементи – ензими. Rotel Juice Master надасть Вам можливість отримати не просто смачні, а поживні і лікувальні напої.

Ситечко соковижималки не забивається

Конструкція центрифуги і зубців соковижималки Rotel Juice Master максимально прорахована і оптимізована: при обертанні з частотою 6300 обертів в хвилину всі залишки самі злітають з ситечка-решітки і потрапляють прямісінько в контейнер для відходів. У Вас немає необхідності постійно зупиняти роботу і видаляти накопичений жом.

Фрукти для соку можуть бути з шкіркою і зернятками

Ви не зможете залишитись байдужими до такої вигоди, яку дарує Вам соковижималка Rotel Juice Master! Ви можете класти в неї які забажаєте фрукти і ягоди, не утруднюючи себе попереднім очищенням від шкірки і зерняток. В будь-якому випадку отримаєте надзвичайно чистий сік.

Можна закладати цільні фрукти до 7,5 см в розрізі

Соковижималка Rotel Juice Master дозволяе витискати сік з досить великих овочів і фруктів. Ви заощаджуєте свій час, оскільки більше не треба подрібнювати сировину для соку. Соковижималка все зробить сама. Вам захотілось грушевого соку – мить, ось він!

Проста чистка після закінчення роботи

Наша соковижималка дуже проста і зручна як в роботі, так і в обслуговуванні. Процес видалення відходів автоматизований: вони зразу ж потрапляють в поліетиленовий пакет, що знаходиться в контейнері для відходів. Жом Ви викидаєте разом з пакетом.
Студія веб-дизайну «Веб Студіо» Веб-дизайн
Розробка сайту
 
Соковижималка Rotel Juice Master