sd

Соковижималка Rotel Juice Master

 
Україна, м. Київ
вул. Шутова, 9 оф.124
 
Соковыжымалки
 
 
 
Головна / Контакти Русский / Українська
   
 

Характеристики

Переваги

З чого складається

Як працює

Технічні параметри

Особливості конструкції

Історія створення

Компанія виробник

Фотогалерея

Історія створення

А історія розпочалась, коли в маленькому містечку під Аарбургом 29 січня 1931 року народився Urs Pfluger. Свою кар'єру на фірмі Ротель він розпочав 1955 року. Вона спеціалізувалась на випуску різного роду промислового і побутового обладнання, до складу якого входили двигуни. В той час, коли пан Пфлугер тільки почав роботу на Ротелі, об'єми випуску продукції були незначними, проте за час своєї діяльності він дав життя більш ніж 40-ка заводам електродвигунної продукції різноманітного призначення по усьому світу. Спочатку побутове електрообладнання цієї марки продавалось тільки у Швейцарії.

Ідея створення соковижималки з центрифугою зародилась в 1848 році. В той час відразу декілька підприємств впровадили технологію отримання соку шляхом відділення твердої субстанції шляхом її обробки в центрифузі. Було розроблено декілька різновидів центрифуг. Соки, що отримувались соковижималками старого зразка (з допомогою пресів, тиску, шнеків до м’ясорубок), нагадували скоріше пюре, аніж звичний для нас рідкий сік. На сьогоднішній час близько 93% всіх сучасних соковижималок випускаються з центрифугами.

Перші зразки центрифуг являли собою щось на зразок чаші з високими стінками, яка спеціальним гвинтом кріпилась до двигуна. Проте складність полягала в тому, що час неперервної роботи такої машини був достатньо коротким: необхідно було обов’язково її зупиняти, щоб очистити стінки від жому, що накопичився на стінках. Особливо проблемно було отримувати сік з овочів і фруктів , яким була властива волокниста структура і тонка шкірка.

Фірма ROTEL вже з 1955 року під керівництвом Urs Pfluger розпочала постійну роботу над модернізацією конструкції соковижималки. Робота проходила поетапно: спочатку в продаж надходила невелика партія соковижималок. Потім розпочиналась ретельна робота з клієнтами, які тестували новий винахід, залишаючи свої відгуки і поради.

Головна технологічна складність і проблема соковижималки полягала в тому, що вона вібрувала. Вібрація з'являлась, як тільки в ситце потрапляв продукт, який зміщував центр ваги центрифуги. Словами пана Urs Pfluger, «соковижималка розпочинала танці на столі» і його весь час треба було притримувати. Вібрація, в свою чергу, значно вкорочувала тривалість служби двигуна. Але проблема в скорому часі була вирішена, а патент – отриманий.

Проте, мабуть, найголовніша конструктивна модернізація, яку зазнала соковижималка, полягала в автоматизації процесу вивантаження вторинної сировини з ситця. Urs Pfluger розумів всю важливість вирішення проблеми постійного опорожнення ситця від жому, що привело б до стрибка в розвитку і удосконаленню соковижималок. До того ж, це само по собі наполовину вирішило б проблему вібрації. Ця проблема була так само вирішена і запатентована.

Urs Pfluger займався модернізацією не тільки соковижималок, а і розробкою нового побутового електрообладнання, яке значно спростило б і оптимізувало роботу всієї гастрономії. Urs Pfluger був постійним авторитетним консультантом таких визнаних в світі марок як Mulineks, Bosch, Pfilips, Siemens і багатьох інших. Саме йому зобов’язані своїм успіхом сучасні виробники соковижималок і іншої популярної в світі побутової електротехніки. Деякі виробники, женучись в першу чергу за прибутками, а не ставлячи собі за ціль максимально спростити і облегшити життя споживачів, з часом і зовсім зійшли з європейського ринку (Batcher, Sammic, Gastrobak)

Студія веб-дизайну «Веб Студіо» Веб-дизайн
Розробка сайту
 
Соковижималка Rotel Juice Master