sd

Соковижималка Rotel Juice Master

 
Україна, м. Київ
вул. Шутова, 9 оф.124
 
Соковыжымалки
 
 
 
Головна / Контакти Русский / Українська
   
 

Характеристики

Переваги

З чого складається

Як працює

Технічні параметри

Особливості конструкції

Історія створення

Компанія виробник

Фотогалерея

Компанія виробник

В далекому 1948 році світ вперше побачив виріб під маркою Rotel – це був вентилятор. Так і розпочалась її історія. Асортимент пропонованих товарів постійно ріс. Зараз – це бренд, під яким розуміють побутову техніку найвищої якості – порохотяги, кавоварки, блендери, грилі, кухонні комбайни і багато ін.

Проте, безсумнівно, гордістю інженерів фірми Ротел є саме соковижималка Juice Master. Прискорена індустріалізація, ріст промисловості, крім матеріальних благ, дали людині багато незручностей і проблем з здоров'ям. Стан екології Землі провокує в людей розвиток різних гострих і хронічних захворювань. Яким чином людина може вберегти себе від цього шкідливого впливу, укріпити свій імунітет і вилікувати себе від вже існуючих хвороб?

Давно відомо, що правильним, здоровим харчуванням можна вирішити багато-яких проблем. Для повноцінного функціонування всіх систем людського організму, він повинен отримувати всі необхідні йому вітаміни і мінерали. Тільки в натуральних продуктах, а не у синтетичних біологічно-активних харчових домішках, знаходяться всі необхідні людині мікро- і макроелементи і вітаміни, котрі легко засвоюються організмом в необхідній йому кількості. Це і є запорукою здоров'я, запобіганням і лікуванням багатьох болячок. Соковижималка Juice Master унікальна тим, що їй вдається зберегти сік максимально «живим», а власне – корисним людині.

Що можемо сказати про це чудо техніки? По-перше, що соки, які робить Juice Master, максимально корисні і «живі», оскільки всі робочі компоненти машини зроблені з нержавіючої сталі. Турбопродув дозволяє робити соки швидко і в неперервному режимі: ситечко самоочищається, а сировину для соку не обов'язково очищувати від кісточок і шкірки. До того ж, якщо Ви хочете зробити одразу декілька різних чистих соків, без домішок, то наша соковижималка дозволить Вам це реалізувати, навіть без проміжного миття робочих частин. Чудова якість продукції за цінами, що цілком доступні споживачу, зробила марку Rotel всесвітньо визнаною, а високий професіоналізм штату фірми і його наукової частини, власна дослідницька лабораторія гарантують найвищу добротність її товарів.

Запорукою успіху будь-якого підприємства є, звісно, його співробітники, атмосфера, що царює в робочому колективі, мотивація, якою вони керуються на шляху до поставлених цілей. Ми забезпечуємо найвищі вимоги до нас як до роботодавців. Наша фірма має багато відзнак і нагород, а високий професіоналізм співробітників гарантує постійний ріст якості продукції і системи обслуговування споживачів.

Студія веб-дизайну «Веб Студіо» Веб-дизайн
Розробка сайту
 
Соковижималка Rotel Juice Master