sd

Соковижималка Rotel Juice Master

 
Україна, м. Київ
вул. Шутова, 9 оф.124
 
Соковыжымалки
 
 
 
Головна / Контакти Русский / Українська
   
 

Корисність соку

Сокова дієта

Користь різних соків

Поради лікарів

Сокова дієта

Сучасний світ характерний дуже високою динамікою. Протягом дня людина зустрічає і опрацьовує величезні потоки інформації, які ідуть до неї звідусюди. На це накладається постійне шумове оточення, хаотичність руху. Це провокує велику кількість проблем, таких як розумове і фізичне перенапруження, постійне перебування в стресі. Все це не може не даватись взнаки на загальному стані фізичного і психологічного здоров’я сучасної людини.

Людське тіло являє собою цілісну систему мільярдів живих клітин, що потребують активного живого повноцінного живлення. Ефективно компенсувати енергетичні витрати людини допомагають продукти, в склад яких входять ензими. Ензими знаходяться тільки в їжі рослинного походження. Цим і зумовлені поради всіх лікарів їсти якомога більше фруктів і овочів – надавати організму всі необхідні для його життєдіяльності ензими.

Людина постійно стикається з такими явищами сучасного життя, як низька опірність організму, роздратованість, депресія, постійні хронічні захворювання, синдром постійної втомленості... А ритм життя, що з кожним днем стає все швидшим, не залишає людині часу повноцінно харчуватись, заміщуючи всі необхідні енергетичні затрати.

Але проблему можливо вирішити!

Всі необхідні нашому організму елементи, вітаміни і ферменти, до того ж в максимально простому для їх засвоєння вигляді, знаходяться в свіжих соках овочів і фруктів. Саме вони можуть забезпечити наші клітини і тканини всім, чого вони потребують.

 • • Свіжовичавлений сік – кращий лікар і відновлювач організму.
  В свіжому соку сирих овочів і фруктів знаходиться дуже багато необхідних людині вітамінів, мінеральних солей, макро-і мікроелементів і амінокислот. Різного роду домішки, ароматизатори і консерванти згубно впливають на якісні характеристики соку. Соки, які ми купуємо в магазинах, мають тривалий термін придатності. Термічна і хімічна обробка не можуть не впливати на поживність і корисність напоїв. Кращий сік – свіжий сік.
 • Соки легко засвоюються.
  В порівнянні з «твердою» їжею, соки дуже швидко і легко засвоюються. Для перетравлення соку необхідно значно менше енергетичних затрат. Всього за декілька хвилин Ви зможете підживити свій організм корисними елементами, при цьому даючи мінімальне навантаження своєму ШКТ.
 • Корисний тільки "живий" сік.
  На якість соку величезний вплив має технологія його отримання. Дослідниками було встановлено, що тільки методом розтирання можна вивільнити з кліток життєво необхідні елементи. Процес окислення губить всі вітаміни, ферменти, тому сік не повинен контактувати з металом, що може провокувати реакцію окислення.

З чого розпочати сокову дієту?

 • Все розпочинається з купівлі хорошої соковижималки.
  А соковижималка Juice Master - це саме те, що Вам треба! Крім фруктових і овочевих соків, віна дасть Вам можливість зробити сік також з трав і зелені. Робочі деталі, зроблені з медичної нержавіючої сталі, забезпечать Вас справжнім «живим» соком, а не окисленим, з характерним «металевим» присмаком. До того ж, соковижималка Juice Master дуже зручна в експлуатації, не потребує зайвої трати часу на очищення ситця (воно самоочищається), а також дозволяє робити соки з достатньо великих шматків сировини, без попереднього їх очищення від кісточок і шкірки. Навіть якщо Ви хочете приготувати декілька різних соків, Вам не треба буде кожного разу ополіскувати деталі соковижималки: соки не змішуються і виходять кришталево чистими.
 • Соки необхідно пити дуже часто.
  Щоб результати сокової дієти не заставили себе довго чекати, необхідно пити щодня хоча 600 гр. соку, але бажано випивати 1-2 літри різних соків. Чим більше – тим краще. Сміло фантазуйте, експериментуйте, змішуйте – робіть коктейлі і сокові композиції. Проте не забувайте, що деякі соки – мають здатність дуже сильно впливати на організм, тому рекомендуємо Вам ознайомитись з нашими посібником по сокопиттю на нашому сайті, де знаходиться багато цінних порад та зауважень. Пийте соки, коли захочете і скільки захочете!

Соки допоможуть очистити Ваш організм.

Щоб підтримувати свій організм в нормі, необхідно не тільки підтримувати в ньому баланс всіх необхідних йому речовин, але і очищувати від шлаків, які протягом всього життя накопичуються в ньому. Очищення – один з принципових кроків на шляху до оздоровлення. Багатьом сокам характерна здатність прискорювати обмін речовин і виводити з організму токсини. До того ж, фруктові і овочеві соки прекрасно живлять і відновлюють організм, який проходить процес очищення.
Студія веб-дизайну «Веб Студіо» Веб-дизайн
Розробка сайту
 
Соковижималка Rotel Juice Master