sd

Соковижималка Rotel Juice Master

 
Україна, м. Київ
вул. Шутова, 9 оф.124
 
Соковыжымалки
 
 
 
Головна / Контакти Русский / Українська
   
 

Корисність соку

Сокова дієта

Користь різних соків

Поради лікарів

Користь різних соків

Всього чверть-половина склянки в день свіжовичавленого фруктового, овочевого, трав’яного або ягідного соку – і Ви обов’язково відчуєте себе краще і бадьоріше! Просто забудьте про лінь.

Чомусь вважається, що фрукти і овочі в натуральному вигляді значно корисніші соків: нібито при промисловій переробці багато корисних речовин зникають. Насправді це не так. В натуральних соках міститься ні трохи не менше вітамінів, органічних кислот і мікроелементів. До того ж, соки легше засвоюються, при цьому організм витрачає менше сил на їх засвоєння. А, крім цього, випити склянку морквяного соку значно легше і приємніше, чим з'їсти, приміром, три морквини середнього розміру, з яких він приготовлений.

АБРИКОСОВИЙ СІК

Сік з абрикосів містить багато Калію, а він дуже добре впливає на стан серцевого м’язу. Сприяє виведенню зайвої рідини з тканин. Оскільки в ньому багато цукру, то людям, сильним до повноти, і діабетикам він не бажаний.

АНАНАСОВИЙ СІК

Саме в ананасовому соку є рідкісний природній елемент – бромелайн. Він являється природнім спалювачем жирових клітин. Має сильну омолоджуючу дію. Ананасовий сік рекомендують приймати при ангінах і хворобах нирок.

АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК

Апельсиновий сік – всім відоме джерело вітаміну C, тому особливо корисний в холодну «грипозну» пору, коли незамінний при лікуванні і попередженні ГРВІ, простуд і авітамінозу. Апельсиновий сік відмінно тонізує, бадьорить, позитивно впливає на стан кровоносних судин. Він показаний гіпертонікам, хворим атеросклерозом і при захворюваннях печінки. Особливою перевагою апельсинового соку в порівняні з іншими – це його низька енергетична цінність. Проте варто пам’ятати, що апельсин – цитрус, тому від соку з нього варто відмовитись всім, хто страждає від підвищеної кислотності шлунку і супровідних цьому захворювань, гастритами, виразковою хворобою, розладами кишківника.

БРУСНИЧНИЙ СІК

Брусничний сік цінний в першу чергу наявністю в ньому багатьох органічних кислот (лимонна, яблучна, бензойна) і широким набором різних мінеральних елементів. Саме це робить його незамінним лікувальним напоєм. Сік з ягід брусниці нормалізує апетит, його п’ють при подагрі, гіпертонії, гастритах з пониженою кислотністю, ревматизмі. Він показаний діабетикам (в вигляді соку або ягід). Брусничний сік в суміші з медом ефективний відхаркувальний засіб (приймати по одній ст. ложці 6-8 раз в день), також при лікуванні простуд і гарячці (півсклянки три рази в день з столовою ложкою меду).

ВИНОГРАДНИЙ СІК

Виноградний сік добре укріплює серцево-судинну систему, попереджу розвиток тромбофлебіту. Останні наукові досліди засвідчили, що виноградний сік попереджує серцеві приступи не гірше всім відомого аспірину.

ВИШНЕВИЙ СІК

До складу вишні входить залізо і фолієва кислота, тому він особливо корисний страждаючим від маокрівя. В нему також багато катехінів і антоціанів, які укріплюють стінки кровоносних судин. Вишневий сік на рівні з апельсиновим – хороший протизапальний засіб. Має також протипоказання – його не можна усім, хто страждає від підвищеної кислотності і виразкової хвороби.

ГРУШЕВИЙ СІК

Грушевий сік – чудовий бактерицидний засіб, має відмінну сечогінну дію. Груші багаті на пектин і клітковину, що легко засвоюється, а це добре для нормалізації шлунково-кишкового тракту. Сік з груш корисний всім, хто страждає від захворювань нирок і кровоносної системи.

КАРТОПЛЯНИЙ СІК

Здавалося б, настільки популярний і звичний для нас продукт, але про корисні властивості картоплі люди знають дуже небагато. Особливо корисний сік з рожевих клубнів картоплі. Він дуже добре допомагає страждаючим від закрепів, гастритами з підвищеною кислотністю, хворі виразковою хворобою повинні взяти це на замітку. Ацетилхолін, який входить до складу картопляного соку, володіє здатністю знижувати артеріальний тиск, тому він буде дуже корисним всім гіпертонікам. А ще картопляний сік сповільнює секрецію підшлункової залози, сприяє затягуванню ран. Крім цього, сік з картоплі можна використовувати і для очищення організму від шлаків. Оптимально для цього пити його в суміші з морквяним соком і соком селери. Страждаючим від гастритів з підвищеною кислотністю лікарі рекомендують приймати по півсклянки картопляного соку за 30-40 хвилин до прийому їжі (один-два рази в день). Курс лікування тривалістю не менше місяця. Ще він дуже помічний при болях голови (випивати по 1/4 - 1/2 склянки два-три рази в день до прийому їжі). При лікуванні (як і для профілактики) виразкової хвороби дванадцятиперстної кишки рекомендують випивати по 1/4 - 1/2 склянки два-три рази в день перед їжею, і так – протягом двох тижнів. Картопляний сік може спричинити першіння в горлі (його викликає соланін), але цей дискомфорт легко можна усунути, просто прополоскавши горло водою або запивши картопляний сік будь-яким іншим напоєм. УВАГА! Картопляний сік не бажаний для діабетиків і людям з пониженою кислотністю шлунку.

СІК З КАБАЧКА

Головною особливістю кабачка є те, що у ньому, не зважаючи на відсутність вітамінів, є у великій кількості багато різних мікроелементів, а саме кальцій (близько 15мг/100г), фосфор (12мг/100г), калій (до 238мг/100г), залізо (0,4мг/100г) і магній (9мг/100г). Кабачковий сік характерний оптимальним співвідношенням кількості у ньому натрію і калію (1:100), а саме це робить його відмінним дієтичним продуктом. До того ж, містячи багато корисних органічних кислот і білок, він володіє дуже низькою енергетичною цінністю. При захворюваннях ШКТ лікарі радять пити кабачковий сік, так як він дуже м’яко діє на слизову оболонку ШКТ. Наявність у ньому таких елементів як мідь і калій робить його незамінним компонентом раціону гіпертоніків, людей з серцевими захворюваннями і всіх, що страждає малокрів’ям і хворобами нервової системи. Кабачковий сік буд дуже корисний людям, що мають проблеми з нирками і печінкою. Низька калорійність соку кабачка повинна привернути увагу всіх, хто прагне вирішити проблему надлишкової ваги. Окрім цього, він перешкоджає накопиченню в організмі холестерину.

СІК КАПУСТИ

На капустяний сік варто особливо спрямувати свою увагу всім, хто хоче знизити свою вагу. Він відмінно робить чистку організму. В соку капусти багато хлору, сірки, які в поєднанні одне з одним активно очищують слизову оболонку шлунково-кишкового тракту (але тільки якщо вживати несолений капустяний сік!) В ньому знаходиться відносно високий процент органічного йоду. Його рекомендують при закрепах і пухлинах. Коктейль з соку капусти і морквяного соку – чудовий оздоровчий, протизапальний і зміцнюючий напій, оскільки містить в собі велику кількість вітаміну C.

СІК ЛЮЦЕРНИ

Люцерна відома в першу чергу як хороша кормова культура (рослина сімейства бобових). Проте буде дуже цікаво і корисно дізнатися, що для людини вона являє собою величезну користь як джерело різних унікальних органічних речовин. В люцерні міститься дуже багато хлорофілу. Сік люцерни робить людину міцнішим і бадьорішим. Значно підвищую опірність організму різним захворюванням і інфекціям. Сік люцерни – дуже сильно діюча речовина, тому приймати його варто в композиціях з іншими соками, наприклад: морква, салат латук і люцерна (9:4:3), морква і люцерна (12:4). Сік люцерни допомагає при захворюваннях дихальних шляхів, хворобах пазух носа, інфекціях, серцево-судинної системи і легенів.

МОРКВ’ЯНИЙ СІК

Моркв’яний сік – мабуть, чи не найбільше джерело природного вітаміну A і каротину, також фосфору, кальцію і заліза – всього того, що необхідно для того, щоб довго залишатись молодими. Сік с моркви чудово впливає на стан зубів, він покращує апетит, налагоджує роботу ШКТ, стимулює імунну систему, приводить в норму нервову систему, до того ж відмінно приводить людину в тонус. Моркв’яний сік – обов’язкова складова дієти всіх людей, що мають проблеми з зором. Проте варто пам’ятати, що надмірна любов до морквяного соку, а саме перенасичення каротином може надати шкірі жовтизну.

СІК КУЛЬБАБИ

Сік кульбаби за ту величезну кількість в ньому корисних речовин, які в ньому містяться, дає право назвати його джерелом життя і здоров’я! Сік отримують з його листя і коренів. В склад соку кульбаби входить велика кількість кальцію, натрію, калію, заліза і магнію. Настільки корисний і поживний для організму елемент магній знаходиться тільки у «живих» рослинах і, власне, свіжовичавленому соку. Наявність в його складі глюкозидів робить його хорошим активатором процесів травлення і підсилювачем апетиту. Сік кульбаби прекрасно тонізує людину, укріплює його захисні сили. Для лікування і профілактики хвороб серцево-судинної системи, анемії, астми рачі рекомендують пити суміші з соку кульбаби і соків з селери і моркви. Він дуже допоміжний при захворюваннях селезінки, хребта, при рахіті, при проблемах з серцево-судинною системою, при малокрів’ї. Також сік з кульбаби застосовують для стимуляції роботи жовчного міхура і печінки.

ОГІРКОВИЙ СІК

Огірковий сік – відомий в народі своїми сечогінними властивостями. Саме це робить його дуже корисним при лікуванні ревматизму, який є наслідком поганого виведення сечової кислоти з організму. При лікуванні ревматизму оптимально пити суміш з соку огірка і морквяного соку. Добре себе зарекомендував огірковий сік при лікуванні хвороб шкіри, особливо в сумішах з соками салату і моркви. Огірковий сік буде корисний як гіпертонікам, так і гіпотонікам, оскільки містить в собі велику кількість калію. Огірковий сік благотворно діє на стан ясен і зубів.

ОБЛІПИХОВИЙ СІК

Обліпиха – це просто криниця цілющих речовин. Де тільки обліпиха не допомагає! Про користь і високу ефективність обліпихової олії давно всім відомо. Воно володіє антисептичними властивостями, хороший анальгетик. Сприяє швидкому рубцюванню виразок і ран. Дуже корисний і обліпиховий сік. В ньому знаходяться майже усі водо- і жиророзчинні вітаміни, включно з вітаміном E – вітаміном молодості і краси. Також містить багато азотистих речовин і мінералів, настільки необхідних для підтримки здоров’я людини. Обліпиховий сік особливо поміжний людям, що страждають хворобами ШКТ, подагрою, цингою, порушеннями обімну речовин, гіповітамінозом, дерматологічними захворюваннями. Також його корисно пити ревматикам. До того ж, обліпиховий сік має відмінний смак!

СІК ПЕТРУШКИ

Сік петрушки має дуже сильну лікувальну дію. Його рекомендують приймати людям, що страждають хворобами кровоносних судин, особливо артерій і капіляр, оскільки саме в соку петрушки необхідні макро- і мікроелементи знаходяться в оптимальному і лікувальному при таких захворюваннях співвідношенні. Сік петрушки сприяє підтримці кисневого обміну і нормальній роботі щитовидної залози і наднирників. Він добре допомагає при захворюваннях сечостатевого тракту, нефриті. Сік петрушки рекомендують пити жінкам, що страждають від менструальних болів, збоями циклу. Особливо ефективно в цьому випадку діє він в суміші з соком моркви, буряка і огірка. Сік петрушки показаний до вживання при гіпертонії, хворобах передміхурової залози і нирок, захворюваннях зорового нерву і очей, офтальмії, кон’юнктивітах, при метеоризмі, водянці. УВАГА: Денна норма соки петрушки не повинна складати більше 50-60 гр., бажано в суміші з іншими соками, оскільки його біологічна активність і дієвість надзвичайно висока.

СІК ГОРОБИНИ

Горобиновий сік дуже багатий на аскорбінову кислоту (більше, ніж у цитрусових), а по вмісту каротину перевершує навіть моркву. Сік з ягідок горобини – повноцінний природній замінник синтетичних полівітамінів. Він позитивно діє на стан кровоносної системи, нормалізує обмін речовин, володіє відмінними протимікробними властивостями. Його показано приймати людям, що страждають гастритами з пониженою кислотністю (по одній чайній ложці за 30 хвилин до прийому їжі). Він лікувальний при геморої – приймати по чайній ложці, з цукром, запиваючи водою. Горобиновий сік має відмінну жовчо- і сечогінну дію(пити сік 3-4 рази в день по столовій ложці перед прийомом їжі). Ревматикам лікарі радять приймати сік горобини в суміші з ложкою меду і молоком (співвідношення соку і молока 1:1), пити приблизно по півсклянки такої суміші три рази в день перед їжею. Сорбіт, що міститься в соку горобини, робить його незамінним для діабетиків. УВАГА: Сік горобини з обережністю треба приймати людям, що страждають тромбозами.

СІК З РЕВЕНЮ

В ревені знаходиться велика кількість органічних кислот(приміром, щавлевої), вітаміни (C і P), мінеральні солі. Він позитивно діє на кровообіг. Сік ревеня нормалізує роботу ШКТ, нирок, добрий як жовчогінний засіб. Найкраще пити сік ревеня в сумішах з соком з селері, моркви або іншими соками, але дотримуватись такого співвідношення: 1 частина соку ревеня і 1 частина іншого соку з суміші з медом. Приймати такий напій варто два-три рази в день Ревеневий сік рекомендують пити при закрепах, гастритах кишківника, холециститах, проблемах з травленням. УВАГА: Корисний тільки сирий, свіжий ревінь і сік з нього, оскільки щавлева кислота після термічної обробки набуває неорганічну форму, яка дуже шкідлива – може порушувати засвоєння кальцію, що загрожує захворюваннями костей і суглобів!

БУРЯКОВИЙ СІК

Сік буряка дуже позитивно діє в першу чергу на кров людини. Він сприяє нормалізації рівня еритроцитів у крові, він здатен ефективно очищувати кров і організм в цілому. Для цього необхідно приймати склянку-півтори бурякового соку два рази в день. На початках сік буряка рекомендують пити в суміші з морквяним соком, а потім поступово збільшувати його частку в цій суміші. Дуже благотворно діє сік буряка на самопочуття жінок в критичні дні. В цьому випадку треба випивати трохи більше соку буряка (від четвертини до половини склянки два-три рази в день). Суміш соку буряка і моркви тим корисна, що вона постачає організм як фосфором і сіркою, так і калієм і іншими лужними елементами. А високий рівень в ньому вітаміну A робить таку суміш чудовим стимулюючим засобом для утворення кров’яних тілець.

СІК СЕЛЕРИ

Селера – продукт, в якому міститься маса цінних для людини речовин. Її листки багаті на білок (більше 14%), в ній багато цукрів, ефірних масел, вуглеводів, вітаміни B, C, PP, що настільки важливі для нормальної життєдіяльності людського організму. Натрію в селері в чотири рази більше, ніж кальцію, що робить його дуже корисним для людей, в раціоні яких міститься багато крохмалю і цукрів. Натрій же сприяє виведенню з організму вуглекислого газу. Сік селери – відомий народний сечогінний засіб. Він благотворно впливає на роботу шлунка і кишківника. Сік селери добре пити в композиціях з огірковим, морквяним соком, соком з редьки, петрушки, салату латуку. Як лікувальний засіб селеровий сік показаний людям, страждаючим артритами, гіпертонією, анемію, атеросклерозом, циститом, подагрою, діабетом, ожирінням. Допомагає при невротичних хворобах, мігренях, порушеннях сну.

СЛИВОВИЙ СІК

Сік зі слив багатий на калій, а це робить його хорошим засобом для очищення організму від зайвої рідини і повареної солі. Тому він особливо корисний для ревматиків і людей, хворих подагрою. Крім цього, сливовий сік нормалізує роботу шлунково-кишкового траку.

СІК ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ

Сік чорної смородини – хороший загальнозміцнюючий засіб. Буде дуже помічний людям реабілітаційний по операції період. Володіє відмінними протизапальними і потогінними властивостями. В ньому дуже багато вітамінів. Дія соку чорної смородини дуже схожа на дію інсуліну, а це робить його незамінним для людей, що страждають цукровим діабетом.

ТОМАТНИЙ СІК

Не зважаючи на свою низьку енергетичну цінність, сік томатів володіє високою поживністю, містить багато заліза, аскорбінової кислоти і каротину. Його корисно пити людям з проблемами ШКТ, оскільки клітковини в томатному соці дуже мало.

ГАРБУЗНИЙ СІК

Гарбуз – добре відома дієтична і поживна «ягода». В ньому знаходиться багато каротину (3-9 мг, подекуди до 38 мг, в залежності від сорту), вітаміни B и E. Крім цього, гарбуз має високий рівень аскорбінової кислоти, він багатий на пектинові речовини. Гарбузовий сік корисний при хворобах печінки і нирок (пити по півсклянки раз в день). Лікарі рекомендують вживати сік гарбуза також при збоях в обміні речовин, діабетикам, людям, страждаючим від надлишкової ваги. В лікувальних цілях при камінні в сечовому міхурі і нирках корисно пити гарбузовий сік три рази в день по четвертині-половині склянки соку протягом десяти днів. Також цей сік володіє хорошими заспокійливими властивостями. При порушеннях сну людям варто випивати на ніч чарку суміші гарбузового соку і меду. В народні гарбуз відомий як лікувальний засіб при запаленні передміхурової залози. Приймати його в цьому випадку варто по склянці протягом двох-трьох тижнів. Гарбуз – дієтичний продукт і в дитячому харчуванні – корисно давати малюкам по дві-три склянки соку гарбуза протягом 3-4 місяців. Крім лікувальних властивостей, гарбузовий сік володіє відмінними смаковими якостями, особливо з яблучним і морквяним соком.

ЯБЛУЧНИЙ СІК

Яблучний сік має відмінні поживні і смакові якості. Пектинові речовини, що містяться в яблучному соку, роблять його чудовим адсорбентом и очисником організму від накопичених в ньому шлаків. Високий рівень заліза робить яблучний сік незамінним в раціоні людей, що страждають малокрів’ям. Він володіє здатністю виводити ниркове каміння. Сік з яблук дуже корисний для людей, що страждають захворюваннями дихальних шляхів, бронхітами, для курців. Яблучний сік чудово комбінується і доповнює багато різних фруктових і овочевих соків, покращуючи ї смакові і якісні показники. У фруктових соках, в порівнянні з овочевими, більше цукру, тоді як в інших вищий вміст мінеральних солей. Саме тому вони доповнюють і збагачують одне одного.
Студія веб-дизайну «Веб Студіо» Веб-дизайн
Розробка сайту
 
Соковижималка Rotel Juice Master